NAŠA PONUKA

Apartmán MONTY*** 

domáci komfort za výbornú cenu !

 

Apartmán MONTY*** je oveľa väčší ako je bežná izba v hoteli alebo v penzióne. Čo vám hotelová izba neposkytuje a čo znižuje komfort bývania je to, že ste obmedzený len na jednu miestnosť. Ak chcete odpočívať a váš spolubývajúci chce napríklad pozerať televízor, potrebujete oddelenú spálňu. Apartmán MONTY*** práve toto poskytuje. Samostatná spálňa a obývacia miestnosť je súčasťou apartmánu! Pozrite si kompletné  vybavenie apartmánu aj s našimi bonusmi pre vás. Doterajší spokojní klienti už viackrát ocenili vernostný program, ktorý  ktorý je k dispozícii aj pre vás už po prvej návšteve apartmánu. 

 

Apartmán MONTY*** 

 raňajky, obed alebo večera vo vlastnej kuchyni ! 

 

Chcete ušetriť za stravu? Pripravujete si jedlo podľa vlastných predstáv? Alebo chcete mať jednoducho len možnosť využiť chladničku a kuchyňu ak to bude treba? V bežných izbách v hoteloch, alebo v penziónoch to nie je možné. Apartmán MONTY*** vám to vo svojej kompletne vybavenej kuchyni bez problémov umožní !

 

Apartmán MONTY*** 

 jedinečný kontakt ubytovania s relaxom !

 

Ak sa stala vašou skvelou voľbou relaxačná dovolenka v Podhájskej, tak návštevu termálneho prameňa máte z apartmánu iba na dosah. Priamo z balkóna apartmánu môžete vidieť areál termálneho kúpaliska, nový moderný Wellness Aquamarín aj Rímske kúpele. Termálna oblasť Podhájska sľubuje mnoho zážitkov, ale i oddychu. Je zaručeným balzamom na vaše telo, myseľ i dušu. Jednoducho povedané, rodinný apartmán MONTY*** je tou správnou kombináciou lokality, prostredia, ubytovania, zážitkov a zaujímavých aktvít v blízkom oko  obc e Podhájska.

 

 

Ak vás predošlé riadky zaujali,

 

Ak sa budete chcieť o nás niečo dozvedieť, pozrite si rubriku O nás, alebo  nás kontaktujte

 

Apartmán MONTY*** 

 poďakovanie na záver !

Veľmi nás teší vaša doterajšia vysoká spokojnosť s našimi službami. Sme veľmi radi, že i vďaka vám patríme už dlhodobo ku najobľúbenejším ubytovaniam v Podhájskej.